Hirdetések 2017. június 4.

· Hétfőn, Pünkösd másodnapján 18.00 órától lesz szentmise a templomban. Ezen a napon nincs irodai szolgálat.
· A szárhegyi pünkösdi kisbúcsú pünkösd keddjén de. 11 órakor lesz. Szeretettel várják a híveket!
· Kedden befejeződik a Szent Antal kilenced.
· Folytatódik a Belső Iránytű előadássorozat Korszerű vagy pozitív újságírás? Író és olvasó önvédelmi lehetőségei a híráradatban címmel. Előadók: Tamás Gyopár, Balázs Katalin és Csinta Samu újságírók.
· Június hónapban minden este 17.45 órától Jézus Szíve litániát végzünk.
· Jövő vasárnap, Szentháromság vasárnapján Alfaluban búcsú. A szentmise déli 12 órakor
· Templomunkban június 18-án tartjuk a 25 és 50 éves, vagy 60 éves házassági évfordulók megünneplését. Kérjük a jubilálókat és hozzátartozóikat jelentsék a plébánián az ünneplő párokat.
· A Gyergyó TV-ben zenés üzenetet küldhetnek szeretteiknek. Az üzenetet a Tv székhelyén lehet feladni személyesen hétfőtől péntekig!
· Zsolozsmatábort szerveznek a szárhegyi ferences kolostorban június 29 - július 2 között. Részletes információ a hirdetőtáblán!