Hirdetések 2017. május 14.

· A májusi ájtatosságok minden nap az esti szentmise előtt 17.30 órakor kezdődnek.
· Holnap, május 15-én d.e. 10 órától papi rekollekciós szentmise lesz a Szt. Miklós templomban.
· Kedden folytatódik a Szent Antal kilenced.
· Szerdán, május 17-én 16 órára gyűlésbe várjuk az egyháztanácsosokat.
· A Belső Iránytű következő előadása május 19-én, pénteken 19 órától lesz a plébánia nagytermében. Előadó: Bodó Márta, a Verbum kiadó főszerkesztője, egyháztörténész, irodalom- és színikritikus. Téma: Amikor a lélek megbetegíti a testet. Miért tabu a test? Mindenkit szeretettel várunk!
· Kézműves foglalkozás lesz gyermekeknek és kézimunkázni szerető felnőtteknek minden szombaton 11 órától a plébánia hittantermében. Szeretettel várunk mindenkit!
· Plébániánk autóbuszt indít a csíksomlyói búcsúra. Az utazás ára 20 lej. Iratkozni lehet a plébánia irodában.
· Kapható a MÉGIS a kispapok lapja. Igénye és tartalmas munka. Ára 5 lej.
· A SZENT KORONA és koronázási kincseink nyomában című DVD kapható a plébánián. Ára 35 lej.
· Bodó Márta: Testben élünk című könyve kapható a plébánián. Ára 20 lej.
· A KALOT Egyesület együttműködve a Szent István plébániával szövőtanfolyamot indít Gyergyószentmiklóson. A 6 alkalmas, összesen 12 órás képzés során a résztvevők elsajátíthatják a kártyás és szádfás szövést, a nyüstbogozást, a bordakészítést, a szövőszék kezelését, a szőttes kötésrajzának olvasása és tervezése alapján az önálló felvetést. Részvételi hozzájárulás 150 lej. További információk olvashatók a hirdetőtáblán!
· Templomunkban június 18-án tartjuk a 25 és 50 éves házassági évfordulók megünneplését. Kérjük a jubilálókat és hozzátartozóikat jelentsék a plébánián az ünneplő párokat.