Hirdetések 2017. április 30.

· Holnap, május 1-én 17 órától lesz a búcsús szentmise a Munkás Szt. József templomban, ezért itt a Szt. István templomban nem lesz szentmise. Ezen a napon nincs irodai szolgálat.
· A kedden elkezdődő májusi ájtatosságok minden nap az esti szentmise előtt 17.30 órakor kezdődnek.
· Kedden folytatódik a Szent Antal kilenced.
· Csütörtökön, máj. 4-én 19 órától a Szent István templomban, imádkozunk a városunk megújulásáért, vezetőiért.
· Jövő héten elsőpéntek, meglátogatjuk a betegeket.
· Felkészítőt tartunk szülők és keresztszülők részére pénteken, május 5-én 18.30 órától a plébánián.
· Kézműves foglalkozás lesz gyermekeknek és kézimunkázni szerető felnőtteknek minden szombaton 11 órától a plébánia hittantermében. Szeretettel várunk mindenkit!
· Május 15, az utolsó határidő, amikor még rendelkezhetnek jövedelmi adójuk 2%-áról. Azok, akik még nem éltek a lehetőséggel, kérjük, ajánlják fel egyházközségünk részére. Az űrlapok elvihetők a kijáratnál.