Hirdetések 2017. március 26.

· Nagyböjt minden péntekén du. 17.15 órától keresztúti ájtatosságot tartunk.
· Hétfőn, március 27-én papi rekollekciós szentmise lesz a Szent Miklós templomban.
· Szintén hétfőn, március 27-én du. 16 órától egyháztanácsgyűlésbe várjuk az egyháztanácsosokat.
· Kézműves foglalkozás lesz gyermekeknek és kézimunkázni szerető felnőtteknek minden szombaton 11 órától a plébánia hittantermében. Szeretettel várunk mindenkit!
· Húsvét közeledtével a kedves hívektől adományokat fogadunk el a Szentsír díszítésére.
· Egyházközségünkben a Triduum (3 napos, szentbeszéddel egybekötött előkészület a Húsvétra) április 6 – 7 – 8 -án lesz.
· Jövő vasárnap, a hónap első vasárnapján a 11 órás szentmise után szentségimádást tartunk.
· Nagyböjt alkalmával a kerület egyháztanácsosainak lelki programot szervezünk a Szent Miklós plébánián 2017. április 1-én, de. 10-14 óráig. A lelki program közös egyszerű ebéddel fejeződik be, amihez 10 lejjel járulunk hozzá. Jelentkezni kell márc. 29-ig.
· Szintén április 1-én lelkinap lesz az ifjúság számára is. A program de. 9.30 órától kezdődik a Szent István plébánián. A lelkinapot vezeti Kovács Zsolt, kézdimartonosi plébános. Kérjük, hogy a fiatalok hozzanak magukkal tízórait.